Skåp-barskåp
Skåp-barskåp
Slutpris550 SEK
Stol 1900-tal
Stol 1900-tal
Slutpris100 SEK
Bockbord 1800-1900 tal
Bockbord 1800-1900 tal
Slutpris2 400 SEK
Möbelgrupp, bord + stolar rokoko-stil, 1 par, 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Fåtölj Emma, 1940-1950 tal
Fåtölj Emma, 1940-1950 tal
Slutpris200 SEK
Fåtölj Emma, 1940-1950 tal
Fåtölj Emma, 1940-1950 tal
Slutpris250 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Slutpris450 SEK
Jutlandia trädgårdsstolar, 1 par
Slutpris150 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris5 200 SEK
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Vitrinskåp IKEA "Bonde" 1 par
Vitrinskåp IKEA "Bonde" 1 par
Slutpris550 SEK
Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Alf Svensson "Interiör" Dux fåtölj, 1950-tal
Slutpris650 SEK
Tamburmajor furu, 1900-tal
Tamburmajor furu, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Fåtölj skinn, 1900-tal
Fåtölj skinn, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Stolar s.k Svenska modellen, 1 par, Gustaviansk stil 1900-tal
Slutpris150 SEK
Stol s.k Nollstol, Gustaviansk stil 1900-tal
Slutpris75 SEK
Bord modernt
Bord modernt
Slutpris250 SEK
Stolar 1 par, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Cafébord "Coca-Cola" modern
Cafébord "Coca-Cola" modern
Slutpris400 SEK
Fotpall 1950-1960 tal
Fotpall 1950-1960 tal
Slutpris1 100 SEK
Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-talets mitt
Slutpris1 100 SEK
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Slutpris400 SEK
Johannes Andersen Trensum fåtölj skinn
Slutpris3 600 SEK
Radiogrammofon Dux
Radiogrammofon Dux
Slutpris75 SEK
Möbelgrupp rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skänkskåp Norrala Hälsingland, allmoge 1800-tal
Slutpris21 000 SEK
Stolar rokoko-stil, 4 stycken, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Bord rokoko-stil, 1900-tal
Bord rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Soffkrön
Soffkrön
Slutpris50 SEK
Cafébord 1 par, 1900-talets senare del
Slutpris450 SEK
Pall furu, 1970-1980 tal
Pall furu, 1970-1980 tal
Slutpris125 SEK
Stolar Leksands-modell, Erkers Siljansnäs, 6 stycken
Slutpris3 800 SEK
Pall furu, 1900-tal
Pall furu, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Pall furu, 1900-tal
Pall furu, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Slagbord 1800-1900 tal
Slagbord 1800-1900 tal
Slutpris950 SEK
Soffa rotting, 1960-1970 tal
Soffa rotting, 1960-1970 tal
Slutpris500 SEK
Slutpris3 800 SEK
Piedestal kolonial-stil, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Cafégrupp 1900-talets senare del
Slutpris800 SEK
Pallar 1 par, Nesto Möbelfabrik
Slutpris75 SEK
Slutpris800 SEK
Sidobord 1930-1940 tal
Sidobord 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Köksstege metall
Köksstege metall
Slutpris350 SEK
Köksstege AWAB, metall
Köksstege AWAB, metall
Slutpris500 SEK
Spelbord 1900-tal
Spelbord 1900-tal
Slutpris100 SEK
Tallrikshylla 1900-tal
Tallrikshylla 1900-tal
Slutpris350 SEK