56 Spelbord 1900-tal

6380a_8dc2ca33fc6f843_med.jpeg
  • 6380a_8dc2ca33fc6f843_sm.jpeg
  • 6380b_8dc2ca3416f5fb1_sm.jpeg
  • 6380c_8dc2ca342f63499_sm.jpeg
  • 6380d_8dc2ca344591ab5_sm.jpeg
  • 6380e_8dc2ca345c999ed_sm.jpeg
  • 6380f_8dc2ca34743346e_sm.jpeg
  • 6380g_8dc2ca348d12d4f_sm.jpeg
  • 6380h_8dc2ca34a7da4c0_sm.jpeg
  • 6380i_8dc2ca34bed41aa_sm.jpeg
  • 6380j_8dc2ca34d4a2617_sm.jpeg

Svarvade, kopplade ben. Utfällbar skiva.

  • Skick:Bruksslitage. Färgbortfall.
  • Storlek:H 75 cm, total B 93 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK