Överlakan, 6 stycken
637
Överlakan, 6 stycken
Slutpris75 SEK
Örngott, 5 stycken
638
Örngott, 5 stycken
Slutpris50 SEK
Jie keramik väggur
640
Jie keramik väggur
Slutpris50 SEK
Bok, ABBA the photo book
641
Bok, ABBA the photo book
Slutpris50 SEK
Spegel 1980-1990 tal
642
Spegel 1980-1990 tal
Slutpris50 SEK
Lodur 1900-talets första hälft
644
Slutpris900 SEK
Figurin "Svan" porslin
645
Figurin "Svan" porslin
SlutprisInga bud
Figurin gips
646
Figurin gips
Slutpris50 SEK
Bordsoljelampa 1900-tal
647
Bordsoljelampa 1900-tal
Slutpris200 SEK
Spegel 1900-tal
648
Spegel 1900-tal
Slutpris250 SEK
649
SlutprisInga bud
650
SlutprisInga bud
Dockor Ruben, 2 stycken
635
Dockor Ruben, 2 stycken
Slutpris150 SEK
Tavlor-tryck, 2 stycken
651
Tavlor-tryck, 2 stycken
SlutprisInga bud
Fönsterlampor 1 par, 1970-1980 tal
654
Slutpris350 SEK
Golvlampor keramik 1 par, 1960-1970 tal
655
Slutpris200 SEK
Taklampa mässing, 1950-1960 tal
656
Slutpris150 SEK
Gunnar Cyren Orrefors "Helena" skål
652
Slutpris175 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
662
Slutpris1 100 SEK
Anders Pehrson 1912-1982, golvlampa "Knubbling" Ateljé Lyktan Åhus
663
Slutpris1 800 SEK
657
Slutpris1 800 SEK
Piedestal 1980-1990 tal
665
Piedestal 1980-1990 tal
Slutpris300 SEK
Stol rotting, 1980-1990 tal
666
Stol rotting, 1980-1990 tal
Slutpris350 SEK
Golvlampa 1980-1990 tal
667
Golvlampa 1980-1990 tal
Slutpris250 SEK
Byrå rokoko-stil, 1970-1980 tal
668
Slutpris225 SEK
Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen, soffa "Minerva" teak, France & Son Danmark, 1950-tal
661
Slutpris4 000 SEK
Spegel 1980-1990 tal
669
Spegel 1980-1990 tal
Slutpris100 SEK
Golvurna Kina porslin, 1900-tal
671
Slutpris550 SEK
Balkonggrupp rotting, 1980-1990 tal
674
Slutpris700 SEK
Väggbonad Hälsingland, 1900-tal
643
Slutpris300 SEK
Stolar 2 stycken, allmoge 1800-tal
675
Slutpris50 SEK
Trädgårdsbänkar, 1 par
676
Trädgårdsbänkar, 1 par
Slutpris400 SEK
Fönster 9 rutor
677
Fönster 9 rutor
Slutpris125 SEK
Cykel Maraton
670
Cykel Maraton
Slutpris50 SEK
Soffbord rokoko-stil, 1970-1980 tal
672
Slutpris75 SEK
Matgrupp furu, modern
681
Matgrupp furu, modern
Slutpris100 SEK
Golvur 1700-1800 tal
684
Golvur 1700-1800 tal
Slutpris125 SEK
Vicke Lindstrand "Elefant" keramik
653
Slutpris450 SEK
Stolar 3 stycken, Leksands-modell, 1800-tal
685
Slutpris400 SEK
Sängbord IKEA "Hemnes" 1 par
678
Sängbord IKEA "Hemnes" 1 par
Slutpris650 SEK
Stolar 2 stycken, tillskriven Jan Lunde Knudsen, Karl Sørlie & sønner, 1960-tal
686
Slutpris650 SEK
Bockbord 1800-1900 tal
687
Bockbord 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
Bord 1900-tal
680
Bord 1900-tal
Slutpris75 SEK
Lavoar 1900-tal
688
Lavoar 1900-tal
Slutpris50 SEK
Bord & stolar, 2 stycken, rokoko-stil, 1970-1980 tal
673
Slutpris200 SEK
Figurin-sparbössa porslin, Made in Japan
690
Slutpris75 SEK
Resekoffert 1900-talets första hälft
692
Slutpris50 SEK
Per Nilsson-Öst 1918-2012, trärelief "Speleman" signerad
694
Slutpris5 800 SEK