- Konst & SkulpturerRensa filter
Albert Blombergsson olja på duk, signerad och daterad 1868
Slutpris30 000 SEK
Figurin "Troll" Nyform Norge
Slutpris75 SEK
Lars Liedgren akvarell, signerad -75
Slutpris75 SEK
115
Väggrelief signerad A.H 1939
SlutprisInga bud
116
Connie Dellkrantz provtryck "Kämpens" signerad -80
Slutpris200 SEK
117
Connie Dellkrantz litografi, signerad
Slutpris225 SEK
118
Originalpastell "Natt i staden" signerad F.K
Slutpris100 SEK
Jerker Andersson färglitografi "Minne från Skid-SM i Bollnäs 1989" signerad
Slutpris1 500 SEK
Edvard Munch tryck
SlutprisInga bud
Kurt Pettersson olja på pannå "Jägare" signerad -56
SlutprisInga bud
Gustaf Adelswärd olja på duk, 1800-tal, signerad G. d'Adelswärd -77
Slutpris10 500 SEK
Edvard Munch tryck
Slutpris50 SEK
Alvar Hård olja på duk, signerad med tumtryck
Slutpris300 SEK
Slutpris400 SEK
Theddy Skog träsnitt, signerad
Slutpris400 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär "Stadsmotiv Frankrike" signerad
Slutpris175 SEK
Tryck Esterbonaden
SlutprisInga bud
Slutpris225 SEK
J. Långström olja på pannå "Motiv från Norge" signerad 1948
Slutpris75 SEK
Olja på duk oidentifierad konstnär "Motiv från Arizona, USA"
Slutpris50 SEK
Olja på duk osignerad
SlutprisInga bud
Olja på duk otydlig signatur, signerad -86
SlutprisInga bud
Olja på duk oidentifierad konstnär, signerad
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Svend Nielsen olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
Folke Uppgren olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Bertil Widbrant olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Lars Norberg olja på duk, signerad
Slutpris125 SEK
Affisch James Dean
Slutpris50 SEK
Fototryck Sean Connery, ur "Goldfinger"
Slutpris250 SEK
Fototryck "Elvis & Marilyn Monroe" 2002
Slutpris225 SEK
Arne Brendt olja på duk, signerad
Slutpris125 SEK
Nils Zetterberg färglitografi, signerad 1973
Slutpris50 SEK
Olja på pannå, osignerad
SlutprisInga bud
Bengt Eklund seriegrafi, signerad
Slutpris125 SEK
Olja på duk otydlig signatur "Båt i hamn"
SlutprisInga bud
Affisch Liverpool FC
Slutpris300 SEK
Henning Palm olja på pannå, signerad -57
SlutprisInga bud
Olja på pannå, osignerad
SlutprisInga bud
Johan Thorstensen olja på duk "Hardanger Norge" signerad
SlutprisInga bud
Åke Jonsson olja på pannå, signerad -06
Slutpris175 SEK
Göran Strandow akvarell "Vid Södra hamngatan, Söderhamn" signerad 1996
Slutpris125 SEK
Tryck "Franskt motiv" signerad Andy 1958
SlutprisInga bud
Sven "X-et" Erixson tryck, signerad -49
Slutpris225 SEK
Tavla-tryck "Franskt motiv" signerad Andy
SlutprisInga bud
Axel Eriksson olja på duk "Möte på Stranden" signerad
SlutprisInga bud
Axel Eriksson olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
Tavlor-tryck 2 stycken, utgivna av Jaktmarker och fiskevatten
Slutpris125 SEK