119 Jerker Andersson färglitografi "Minne från Skid-SM i Bollnäs 1989" signerad

4282a_8dbf5a501970899_med.jpeg
  • 4282a_8dbf5a501970899_sm.jpeg
  • 4282b_8dbf5a50348a46d_sm.jpeg
  • 4282c_8dbf5a5052e5440_sm.jpeg
  • 4282d_8dbf5a506f2d9cf_sm.jpeg
  • 4282e_8dbf5a508a48b42_sm.jpeg

No: 418/450.

  • Skick:Passepartout med fläckar.
  • Storlek:Ramad 72x56 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK