- Klockor & UrRensa filter
Zenith väggur
Slutpris1 500 SEK
Klockhuv 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Parti klockor
Slutpris150 SEK
Junghans väckarur metall, 2 stycken
Slutpris175 SEK
127
Union-Stjärnsund Hedemora väggur
Slutpris125 SEK
138
Bordsur 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
Golvur 1900-tal
Slutpris50 SEK
Golvur allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
343
Väggur s.k herrgårdsur, 1900-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
342
Bordsur FHS Germany, 1900-tal
Slutpris1 900 SEK
Årsur quartz
Slutpris50 SEK
Parti armbandsur
Slutpris600 SEK
Bordsur-väggur 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
537
Parti klocknycklar
Slutpris400 SEK
556
Parti klockor
Slutpris450 SEK
561
Fickur Omega silver
Slutpris600 SEK
562
Fickur-savonett Primo
Slutpris200 SEK
625
Parti klockor
Slutpris100 SEK
626
Klockor, 5 stycken
Slutpris275 SEK
627
Klockor, 4 stycken
Slutpris500 SEK