- Guld & Silver & TennRensa filter
Silverbestick GAB "Rosenholm" 1977, 93 delar
Slutpris12 500 SEK
Pärlhalsband, silverarmband, silverhalsband & Certina damur
Slutpris850 SEK
Parti tennföremål
Slutpris150 SEK
Kaffeskedar silver Gewe "Rosen"
Slutpris900 SEK
Guldmynt Fredrik VIII, 1908
Slutpris1 800 SEK
Guldmynt Oscar II, 1883
Slutpris2 400 SEK
Kaffeskedar silver, 12 stycken
Slutpris400 SEK
Soppslev stämplad Örebro, 1700-tal
Slutpris75 SEK
Tennfat 2 stycken, 1700-1800 tal
Slutpris50 SEK
543
Spegel & tomte tenn, 1920-1930 tal + tändstickshållare tenn, 1930-1940 tal
Slutpris275 SEK
552
Guldring 14k
Slutpris800 SEK
554
Guldarmband 18k
Slutpris1 500 SEK
555
Halskedja silver 925
Slutpris125 SEK
558
Parti diverse silver
Slutpris500 SEK
553
Guldring 18k
Slutpris700 SEK
732
Kaffeskedar silver, Vasakärven, 12 stycken
Slutpris1 200 SEK