- Konst & SkulpturerRensa filter
683
Arne Mattsson tavla-tryck, signerad
Slutpris75 SEK
692
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris1 600 SEK
701
Mårten Andersson färglitografi "Lejontämjarens hus" signerad
Slutpris3 800 SEK
662
Jompa Ljungström träskulptur, signerad 1981
Slutpris750 SEK
702
Slutpris2 200 SEK
728
Skärså glashytta konstglas "Albertina race 2012"
Slutpris50 SEK
731
Figuriner 2 stycken, 1900-tal
SlutprisInga bud
741
Lasse Åberg färglitografi, signerad
Slutpris50 SEK
742
J. Grundberg färglitografi, signerad
Slutpris125 SEK
743
Stig Claesson färglitografi, signerad -77
Slutpris600 SEK
744
Gösta Henning olja på duk "Same vid elden" signerad
Slutpris50 SEK
740
Erik Löfgren färglitografi, signerad
Slutpris125 SEK
754
Tavla broderi
Slutpris100 SEK
771
Capodimonte Italien, figuriner 2 stycken, 1900-tal
Slutpris200 SEK