742 J. Grundberg färglitografi, signerad

3091a_8dbd152dce1e642_med.jpeg
  • 3091a_8dbd152dce1e642_sm.jpeg
  • 3091b_8dbd152df0dd467_sm.jpeg
  • 3091c_8dbd152e1296924_sm.jpeg

No: 73/100.

  • Skick:Ramad 73x60 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK