Inkludera avslutade föremål
5d 2h
Bokskåp 1900-talets första hälft
Aktuellt bud2 200 SEK
5d 2h
Spegel senempire, 1800-tal
Spegel senempire, 1800-tal
Aktuellt bud400 SEK
5d 2h
Sideboard teak, Hugo Troeds, vintage, 1960-tal
Aktuellt bud1 800 SEK
5d 2h
Skåp naturmaterial, 1900-tal
Skåp naturmaterial, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Spegelskänk 1920-1930 tal
Spegelskänk 1920-1930 tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Bordsspegel 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
5d 2h
Skåp ek, 1930-1940 tal
Skåp ek, 1930-1940 tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Skänk med bakbordskant, 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
5d 2h
Skåp Jugend-stil, 1900-tal
Skåp Jugend-stil, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Blombänk rotting, 1940-1950 tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Piedestal Empire-stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 2h
Spegel 1800-1900 tal
Spegel 1800-1900 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 2h
Karmstol Windsormodell, betsad furu, 1800-1900 tal
Aktuellt bud175 SEK
5d 2h
Möbelgrupp 3 delar, 1900-tal
Möbelgrupp 3 delar, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 2h
Soffgrupp Helskinn, Natuzzi Italien, 1980-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
5d 2h
Orgelpall 1900-tal
Orgelpall 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 3h
Tidningskorg rotting, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 3h
Barnstol rokoko-stil, 1800-1900 tal
Startbud100 SEK
5d 3h
Handdukshylla 1900-tal
Handdukshylla 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 3h
Byrå 3 lådor, rotting, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 3h
Skänk rotting, 1900-tal
Skänk rotting, 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 3h
Hylla rotting, 1900-tal
Hylla rotting, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 3h
Serveringsvagn rotting, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 3h
Bord med stolar, 2 stycken, rotting
Aktuellt bud100 SEK
5d 3h
Spegelskänk 1900-talets första hälft
Aktuellt bud100 SEK
5d 3h
Lådhurts plåt, 10 lådor
Lådhurts plåt, 10 lådor
Aktuellt bud100 SEK
5d 3h
Skåp ek, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
5d 3h
Aktuellt bud100 SEK
5d 3h
Spegel sekelskiftet
Spegel sekelskiftet
Startbud100 SEK
5d 3h
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1800-1900 tal
Startbud100 SEK
5d 3h
Lavoar sekelskiftet
Lavoar sekelskiftet
Aktuellt bud100 SEK
5d 3h
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Aktuellt bud150 SEK
5d 3h
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Symaskin Husqvarna
Symaskin Husqvarna
Startbud100 SEK
5d 4h
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Aktuellt bud275 SEK
5d 4h
Syskrin 1930-1940 tal
Syskrin 1930-1940 tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Sidobord 1900-tal
Sidobord 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Sidobord/sängbord 1900-tal
Sidobord/sängbord 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Aktuellt bud150 SEK
5d 4h
Stolar 3 stycken, 1920-1930 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Nesto karmstol
Nesto karmstol
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Soffbord/sidobord sekelskiftet
Startbud100 SEK
5d 4h
Hylla 1800-1900 tal
Hylla 1800-1900 tal
Aktuellt bud100 SEK
5d 4h
Soffbord/sidobord 1900-tal
Soffbord/sidobord 1900-tal
Startbud100 SEK
5d 4h
Skåp/läkarskåp IKEA
Skåp/läkarskåp IKEA
Aktuellt bud175 SEK