Bänk allmoge, 1800-tal
Bänk allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Skåp Jugend-stil, 1900-tal
Skåp Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Naturpiedestal 1900-tal
Naturpiedestal 1900-tal
Slutpris400 SEK
Spegelbyrå 1920-1930 tal
Spegelbyrå 1920-1930 tal
Slutpris50 SEK
Bänk allmoge, 1800-tal
Bänk allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Skrivbord med stol, 1920-1930 tal
404
Slutpris175 SEK
Lådfack 1800-1900 tal
Lådfack 1800-1900 tal
Slutpris450 SEK
Trädgårdsgrupp rotting, 3 delar
408
Slutpris275 SEK
Halvmånebord 1800-1900 tal
405
Halvmånebord 1800-1900 tal
Slutpris350 SEK
Blombänk rotting, 1940-1950 tal
Slutpris100 SEK
Sidobord 1900-tal
406
Sidobord 1900-tal
Slutpris225 SEK
Bokhylla 1940-1950 tal
412
Bokhylla 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Bord allmoge, 1800-tal
Bord allmoge, 1800-tal
Slutpris250 SEK
Spegel teak, 1950-1960 tal
415
Spegel teak, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Dragkista 1800-tal
401
Dragkista 1800-tal
Slutpris250 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Orgelpall 1920-1930 tal
424
Orgelpall 1920-1930 tal
Slutpris100 SEK
Slagbord allmoge, 1800-tal
431
Slagbord allmoge, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Slagbord 1800-1900 tal
432
Slagbord 1800-1900 tal
Slutpris950 SEK
Kommod/skåp 1800-1900 tal
433
Kommod/skåp 1800-1900 tal
Slutpris50 SEK
Stol Gustaviansk stil
434
Stol Gustaviansk stil
SlutprisInga bud
Stol Gustaviansk stil, 1800-tal
435
SlutprisInga bud
Klaffbord 1900-tal
436
Klaffbord 1900-tal
Slutpris225 SEK
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skänk med bakbordskant, 1800-tal
439
Slutpris500 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Slutpris300 SEK
Dragkista 1800-tal
Dragkista 1800-tal
Slutpris50 SEK
445
Slutpris200 SEK
Snedklaff 1700-tal
Snedklaff 1700-tal
Slutpris50 SEK
Överskåp 1800-tal
Överskåp 1800-tal
Slutpris300 SEK
Gungstol Stockaryd, 1960-1970 tal
Slutpris225 SEK
Salsbord sekelskiftet
Salsbord sekelskiftet
Slutpris75 SEK
Bord 1900-tal
437
Bord 1900-tal
Slutpris175 SEK
Byrå 1800-1900 tal
Byrå 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Skafferiskåp 1900-talets första hälft
Slutpris550 SEK
Slutpris600 SEK
Slutpris900 SEK
Tallåsen stolar, 4 stycken
Tallåsen stolar, 4 stycken
Slutpris150 SEK
Sängbord 1900-talets första hälft
Slutpris350 SEK
Barnsäng rotting, 1900-tal
Barnsäng rotting, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Köksbord tillskriven Edsbyverken, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Halvmånebord 1 par, 1900-tal
Halvmånebord 1 par, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Stolar bambu, 4 stycken, 1900-tal
Slutpris225 SEK
Trädgårdsgrupp, 4 delar
Trädgårdsgrupp, 4 delar
Slutpris250 SEK
Gemla karmstolar, 3 stycken, 1940-1950 tal
Slutpris750 SEK
Hängskåp 1800-tal
Hängskåp 1800-tal
Slutpris275 SEK
Pall, tillskriven Tallåsen möbelfabrik, 1940-1950 tal
Slutpris100 SEK
Spegel 1950-1960 tal
Spegel 1950-1960 tal
Slutpris250 SEK