- Furniture & MirrorsRensa filter
Sigurd Ressel "Falcon Chair" fåtöljer 1 par, Vatne Möbler Norge, 1970-tal
Slutpris2 800 SEK
Slagbord 1800-tal
Slutpris1 500 SEK
Piedestaler keramik, W. Germany, 1 par
Slutpris250 SEK
Marmorpiedestal 1900-tal
Slutpris175 SEK
Telefonhylla teak, 1950-1960 tal
Slutpris175 SEK
Skänkskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris6 800 SEK
Fotpall 1900-tal
Slutpris50 SEK
Fäbodvallspall, allmoge 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Knoppbräda trä, 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Piedestaler rotting, 1 par, 1940-1950 tal
Slutpris550 SEK
Tidningskorg rotting
Slutpris175 SEK
Knoppbräda trä, 1800-1900 tal
Slutpris200 SEK
Piedestaler furu, 1 par
Slutpris550 SEK
Orgelpall 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Sypuff 1950-tal
Slutpris300 SEK
Gungstol Gemla
Slutpris50 SEK
Knoppbräda trä, 1800-1900 tal
Slutpris200 SEK
Byrå-lådfack 12 lådor, 1900-tal
Slutpris650 SEK
Möbelgrupp, 3 delar, rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris850 SEK
Pinnstolar Tallåsen, 1 par
Slutpris50 SEK
Soffbord teak, Alberts Tibro, 1950-1960 tal
Slutpris175 SEK
Piedestal 1900-tal
Slutpris150 SEK
Bord rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Piedestal 1900-tal
Slutpris75 SEK
Stol rotting, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Matbord 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Skrivbord sekelskiftet
Slutpris50 SEK
Barnstol 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Lampbord 1930-1940 tal
Slutpris800 SEK
Piedestaler 1 par, 1930-1940 tal
Slutpris1 600 SEK
Tamburmajor trä, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Etiennehylla 1920-1930 tal
Slutpris100 SEK
Lavoar, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Skänk 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Skänk 1900-tal
Slutpris400 SEK
Trästege 1900-tal
Slutpris275 SEK
Skåp 1900-tal
Slutpris250 SEK
Lavoar/pottskåp, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Rökbord 1930-1940 tal
Slutpris200 SEK
Lavoar/pottskåp, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Sidobord 1930-1940 tal
Slutpris600 SEK
Skänkskåp/kronskåp allmoge, 1800-tal
Slutpris3 800 SEK
Klädskåp Jugend-stil, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Imperialsäng 1800-tal
Slutpris50 SEK
Byrå 5 lådor, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Skåp med hyllsektion, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Slutpris125 SEK
Säte 1800-1900 tal
Slutpris750 SEK