- Konst & SkulpturerRensa filter
Mårten Andersson olja på duk "Näktergalen" signerad Mårten A 1962
Slutpris47 500 SEK
Ragnar Nyberg etsning "Motiv Frankrike" signerad 1924
Slutpris50 SEK
Stefan Daagarsson bläckmålning "Hoptrassling" signerad 2001
Slutpris50 SEK
Dénes Perger färglitografi "Strandvägen Stockholm" signerad -83
Slutpris50 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris2 600 SEK
Carl Anton tryck, signerad
Slutpris100 SEK
Carl Anton tryck "Stockholmsmotiv" signerad
Slutpris175 SEK
Sven-Mikael krita, signerad 1994
SlutprisInga bud
Jan Lundqvist färglitografi "Skeppsbron Stockholm" signerad
SlutprisInga bud
Carl Anton färglitografi, signerad
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson tryck
Slutpris800 SEK
Evy Låås färglitografi, signerad -91
Slutpris100 SEK
Tavla med text "(Freeze)"
SlutprisInga bud
Ove Gustafson tryck, signerad
Slutpris50 SEK
John Bark tryck, signerad
Slutpris50 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd tryck, signerad
Slutpris125 SEK
Dan Jonsson tryck, signerad
Slutpris50 SEK
92
Monica Eskedahl tryck, signerad
SlutprisInga bud
93
Lasse Åberg tryck "Who's Zorro now!" signerad
Slutpris350 SEK
94
Madeleine Pyk tryck, signerad
Slutpris850 SEK
Jenny Nyström figuriner, 6 stycken
Slutpris500 SEK
131
Nils Holgersson Gården AB, figuriner porslin, 4 stycken
Slutpris75 SEK
Stig Blomberg "Viking" järn
Slutpris50 SEK
Kim Bo Jensen akryltavla, signerad
Slutpris50 SEK
Wiggo Haug Uppsala Ekeby, figurin no: 7063
Slutpris350 SEK
Kerstin Stjernlöf olja på pannå, signerad
Slutpris75 SEK
Reimann original
Slutpris125 SEK
E. Ekroth akvarell "Stockholmsmotiv" signerad
Slutpris50 SEK
Slutpris125 SEK
Slutpris50 SEK
Ingan Friman-Linde blandteknik "Blått landskap" signerad
Slutpris350 SEK
Wilhelm Alexander Rothsten olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Steenberg gouacher, 2 stycken, signerade -39
Slutpris300 SEK
Agnar Lindström (1897-1970) olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Erik Olson (1901-1986) Halmstadsgruppen, litografi, signerad 1983
Slutpris450 SEK
Reinhold Ljunggren färglitografi, signerad
Slutpris125 SEK
G. Bora olja på duk "Capri" signerad
Slutpris50 SEK
Nils Marcus olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Aage Jessen (1876-1961) olja på duk "Munk" signerad
Slutpris75 SEK
G. Bora akvarell "Capri" signerad
SlutprisInga bud
Gunnar Nerlund olja på pannå "På luffen, Delsbo 1940" signerad
Slutpris200 SEK
Fritz Axel From färglitografi, signerad 1961
Slutpris50 SEK
Otto Lindberg olja på pannå "Vårmotiv från Norrfjärd" signerad 1921
Slutpris1 000 SEK
Elsie Tapper akvarell "Strandäng" signerad EeT 73
Slutpris125 SEK
Andreas Hanson olja på pannå, signerad 1944
SlutprisInga bud
Folke Pettersson Pars (1921-2005) olja på duk "Sommarskog med bäck" signerad
Slutpris50 SEK
Otto Lindberg olja på duk "Havsmotiv" signerad 1935
Slutpris1 500 SEK
Gustaf Herbert Carlson olja på duk "Stilleben" signerad
Slutpris225 SEK