Lådfack 1900-tal
Lådfack 1900-tal
Slutpris3 200 SEK
Kylskåp sekelskiftet
Kylskåp sekelskiftet
Slutpris500 SEK
Fåtöljer 1 par "Zoe" Room Stockholm
Slutpris50 SEK
Spegel modern
501
Spegel modern
Slutpris100 SEK
Solsängar retro, 1 par, 1970-1980 tal
Slutpris450 SEK
Trädgårdsgrupp Jutlandia
Trädgårdsgrupp Jutlandia
Slutpris500 SEK
Badkar med lejontassar, modern
Slutpris2 400 SEK
Skåp 1900-tal
Skåp 1900-tal
Slutpris175 SEK
Telefonhylla 1950-1960 tal
641
Telefonhylla 1950-1960 tal
Slutpris75 SEK
Hans Agne Jakobsson blomsterlåda, koppar
693
Slutpris500 SEK
Sidobord 1900-tal
707
Sidobord 1900-tal
Slutpris125 SEK
NK ställstol, no: 560-002
708
NK ställstol, no: 560-002
Slutpris300 SEK
Ilmari Tapiovaara Edsbyverken "Mademoiselle" stol, 1960-tal
709
Slutpris2 400 SEK
Resekoffert/amerikakoffert
710
Resekoffert/amerikakoffert
Slutpris250 SEK
Diskbänk 1900-talets första hälft
711
Slutpris500 SEK
Stolar, 4 stycken
712
Stolar, 4 stycken
Slutpris275 SEK
Hängskåp naturmaterial, 1900-tal
714
Slutpris450 SEK
Skåp naturmaterial, 1900-tal
715
Skåp naturmaterial, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Kassaskåp Hadak
716
Kassaskåp Hadak
Slutpris250 SEK
Spegel med trymå, modern
717
Spegel med trymå, modern
Slutpris450 SEK
Bord s.k lyrbord, 1900-tal
718
Bord s.k lyrbord, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Byrå teak, 1950-1960 tal
719
Byrå teak, 1950-1960 tal
Slutpris150 SEK
Spegel 1940-1950 tal
720
Spegel 1940-1950 tal
Slutpris400 SEK
Kontorsstol trä, 1900-tal
725
Kontorsstol trä, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
727
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Kontorsstol 1900-tal
729
Kontorsstol 1900-tal
SlutprisInga bud
IKEA "Jassa" stolar, 1 par
713
IKEA "Jassa" stolar, 1 par
Slutpris600 SEK
Pall furu, 1800-1900 tal
774
Pall furu, 1800-1900 tal
Slutpris175 SEK
Kista 1800-1900 tal
775
Kista 1800-1900 tal
Slutpris100 SEK
Pall furu, 1900-tal
777
Pall furu, 1900-tal
Slutpris200 SEK