711 Diskbänk 1900-talets första hälft

10206a_8dc94f24ad97367_med.jpeg
  • 10206a_8dc94f24ad97367_sm.jpeg
  • 10206b_8dc94f24cbbce67_sm.jpeg
  • 10206c_8dc94f24eb900a1_sm.jpeg
  • 10206d_8dc94f2509679c1_sm.jpeg
  • 10206e_8dc94f252d5b6eb_sm.jpeg
  • 10206f_8dc94f25508f592_sm.jpeg
  • 10206g_8dc94f256d2a96f_sm.jpeg

Lock med diskdel. Dörr med förvaringsdel. Senare borttagen färg.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 87 cm, B 68 cm, D 39 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK