Spegel Gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Slutpris250 SEK
Spegel 1920-1930 tal
Spegel 1920-1930 tal
Slutpris150 SEK
Spegel med belysning
Spegel med belysning
SlutprisInga bud
Spegel 1960-1970 tal
Spegel 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Spegel teak, 1950-1960 tal
Spegel teak, 1950-1960 tal
Slutpris50 SEK
Handspegel tenn, Swedish Grace, 1920-1930 tal
Slutpris350 SEK
Soffbord teak/björk, Bröderna Miller AB Bankeryd, 1950-1960 tal
Slutpris300 SEK
Stolar 3 stycken, allmoge 1800-tal
SlutprisInga bud
Stolar 3 stycken, Leksands-modell, allmoge 1800-tal
Slutpris150 SEK
Vägghylla
Vägghylla
Slutpris550 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Slutpris450 SEK
Matgrupp Jugend-stil, 1900-tal
SlutprisInga bud
Arkivskåp 4 lådor, 1900-tal
Arkivskåp 4 lådor, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Bord allmoge, 1800-tal
Bord allmoge, 1800-tal
Slutpris350 SEK
Arkivskåp 4 lådor, 1900-tal
Arkivskåp 4 lådor, 1900-tal
Slutpris175 SEK
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Sekretärskåp 1800-1900 tal
Sekretärskåp 1800-1900 tal
Slutpris125 SEK
Hörnskåp allmoge, 1700-tal
Hörnskåp allmoge, 1700-tal
Slutpris1 200 SEK
Vitrinskåp 1970-1980 tal
Vitrinskåp 1970-1980 tal
SlutprisInga bud
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Slutpris100 SEK
Barskåp-bartunna
Barskåp-bartunna
Slutpris1 300 SEK
Sidobord 1950-1960 tal
Sidobord 1950-1960 tal
Slutpris200 SEK
Sekretär med rullklaff
Sekretär med rullklaff
Slutpris50 SEK
Fåtölj 1930-1940 tal
Fåtölj 1930-1940 tal
Slutpris75 SEK
Sidobord mässing
Sidobord mässing
SlutprisInga bud
Bord 1950-1960 tal
Bord 1950-1960 tal
Slutpris125 SEK
Byrå 4 lådor, 1940-tal
Byrå 4 lådor, 1940-tal
Slutpris350 SEK
Skåp 1940-1950 tal
Skåp 1940-1950 tal
Slutpris225 SEK
Pinnstolar, 4 stycken
Pinnstolar, 4 stycken
Slutpris50 SEK
Skänk 1930-1940 tal
Skänk 1930-1940 tal
Slutpris550 SEK
Stolar sportstuge-stil, 4 stycken
Slutpris75 SEK
Vedum badrumsinredning
Vedum badrumsinredning
Slutpris500 SEK
Byrå 6 lådor, 1970-1980 tal
Byrå 6 lådor, 1970-1980 tal
Slutpris300 SEK
Toalett, Sphinx Duravit 1930-serien + Bidé, Sphinx Duravit serien
Slutpris1 700 SEK
Spegel 1900-talets första hälft
Slutpris125 SEK
Kökssoffa 1800-1900 tal
Kökssoffa 1800-1900 tal
SlutprisInga bud
Kökssoffa 1900-tal
Kökssoffa 1900-tal
Slutpris50 SEK
Möbelgrupp Chippendale-stil, 1900-tal
Slutpris850 SEK
Möbelgrupp Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Skåp rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris450 SEK
Vitrinskåp Louis XVI-stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Piedestal 1900-tal
Piedestal 1900-tal
Slutpris175 SEK
Hörnskåp Gustaviansk stil, 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Sideboard med hyllor, teak, 1950-1960 tal
Slutpris900 SEK
Linneskåp 1940-1950 tal
Linneskåp 1940-1950 tal
Slutpris400 SEK
Sekretär rokoko-stil, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Sekretär med rullklaff, 1940-1950 tal
SlutprisInga bud
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK