Jan Van Deer Poll olja på duk, signerad
Final bid50 SEK
W. Müller tryck "Grindslanten"
Final bid100 SEK
436
Anders Zorn litografi, Bengtsons lito AB
Final bid900 SEK
Flätad korg
Final bid75 SEK
437
Final bid800 SEK
Flätad korg
Final bid75 SEK
431
Stina Sunesson tryck, 1969
Final bid500 SEK
445
Flätad korg
Final bid150 SEK
Flätad korg
Final bid125 SEK
Staffli 1900-tal
Final bid150 SEK
Isskopa
Final bid175 SEK
Broderade handdukar, 6 stycken
Final bid350 SEK
Final bid175 SEK
Final bid125 SEK
Broderade handdukar, 12 stycken
Final bid600 SEK
Parti diverse nycklar
Final bid225 SEK
Parti diverse beslag
Final bid125 SEK
Gränsfors keramik, fiskfat
Final bid150 SEK
Trasmattor linne, 6 stycken
Final bid1,300 SEK
Ullmatta
Final bid550 SEK
Parti diverse handdukar
Final bid150 SEK
Näverkont
Final bid300 SEK
Takkrona metall, modern
Final bid150 SEK
Takkrona Venetiansk stil, 1900-tal
Final bid50 SEK
Henner tryck "Fabiola"
Final bid600 SEK
Parti vinylskivor LP
Final bid100 SEK
Parti vinylskivor LP
Röllakansmatta Aina Kånge, signerad A.K
Final bid400 SEK
Vinylskivor LP, 10 stycken
Final bid175 SEK
Vinylskivor LP, 9 stycken
Final bid250 SEK
Taklampa koppar, Jugend 1900-tal
Final bid450 SEK
469
Armbandsklockor, 4 stycken
Final bid500 SEK
Parti armbandsklockor
Final bid250 SEK
471
Munspel, 3 stycken
Final bid275 SEK
Rakflätad korg
Final bid650 SEK
472
Kikare Riviera 8x24
Final bid50 SEK
473
Dalahäst 1900-tal
Final bid175 SEK
474
Bok, Svenska gods och gårdar Hälsingland, med Orsa finnmark
Final bid650 SEK
Dalahäst 1900-tal
Final bid200 SEK
Klädgalgar galon, 6 stycken
Final bid175 SEK
Bay Western Germany, golvurna & vas
Final bid150 SEK
Böcker Motormän, 2 stycken
Final bid75 SEK
Böcker, Våra fåglar i Norden, 4 delar
Final bid50 SEK
Kaffeservis Bavaria, 23 delar
Tråg 1800-1900 tal
Final bid275 SEK
Akustisk gitarr Levin Göteborg
Final bid75 SEK
484
Guldpendyl 1900-tal
Final bid50 SEK
Kryddservis, 7 delar
Final bid50 SEK