637
Överlakan, 6 stycken
Final bid75 SEK
638
Örngott, 5 stycken
Final bid50 SEK
640
Jie keramik väggur
Final bid50 SEK
641
Bok, ABBA the photo book
Final bid50 SEK
642
Spegel 1980-1990 tal
Final bid50 SEK
644
Lodur 1900-talets första hälft
Final bid900 SEK
645
Figurin "Svan" porslin
646
Figurin gips
Final bid50 SEK
647
Bordsoljelampa 1900-tal
Final bid200 SEK
648
Spegel 1900-tal
Final bid250 SEK
649
650
635
Dockor Ruben, 2 stycken
Final bid150 SEK
651
Tavlor-tryck, 2 stycken
654
Fönsterlampor 1 par, 1970-1980 tal
Final bid350 SEK
655
Golvlampor keramik 1 par, 1960-1970 tal
Final bid200 SEK
656
Taklampa mässing, 1950-1960 tal
Final bid150 SEK
652
Gunnar Cyren Orrefors "Helena" skål
Final bid175 SEK
662
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid1,100 SEK
663
Anders Pehrson 1912-1982, golvlampa "Knubbling" Ateljé Lyktan Åhus
Final bid1,800 SEK
657
Final bid1,800 SEK
665
Piedestal 1980-1990 tal
Final bid300 SEK
666
Stol rotting, 1980-1990 tal
Final bid350 SEK
667
Golvlampa 1980-1990 tal
Final bid250 SEK
668
Byrå rokoko-stil, 1970-1980 tal
Final bid225 SEK
661
Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen, soffa "Minerva" teak, France & Son Danmark, 1950-tal
Final bid4,000 SEK
669
Spegel 1980-1990 tal
Final bid100 SEK
671
Golvurna Kina porslin, 1900-tal
Final bid550 SEK
674
Balkonggrupp rotting, 1980-1990 tal
Final bid700 SEK
643
Väggbonad Hälsingland, 1900-tal
Final bid300 SEK
675
Stolar 2 stycken, allmoge 1800-tal
Final bid50 SEK
676
Trädgårdsbänkar, 1 par
Final bid400 SEK
677
Fönster 9 rutor
Final bid125 SEK
670
Cykel Maraton
Final bid50 SEK
672
Soffbord rokoko-stil, 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
681
Matgrupp furu, modern
Final bid100 SEK
684
Golvur 1700-1800 tal
Final bid125 SEK
653
Vicke Lindstrand "Elefant" keramik
Final bid450 SEK
685
Stolar 3 stycken, Leksands-modell, 1800-tal
Final bid400 SEK
678
Sängbord IKEA "Hemnes" 1 par
Final bid650 SEK
686
Stolar 2 stycken, tillskriven Jan Lunde Knudsen, Karl Sørlie & sønner, 1960-tal
Final bid650 SEK
687
Bockbord 1800-1900 tal
Final bid50 SEK
680
Bord 1900-tal
Final bid75 SEK
688
Lavoar 1900-tal
Final bid50 SEK
673
Bord & stolar, 2 stycken, rokoko-stil, 1970-1980 tal
Final bid200 SEK
690
Figurin-sparbössa porslin, Made in Japan
Final bid75 SEK
692
Resekoffert 1900-talets första hälft
Final bid50 SEK
694
Per Nilsson-Öst 1918-2012, trärelief "Speleman" signerad
Final bid5,800 SEK