692 Resekoffert 1900-talets första hälft

4858a_8dbfd6604e18dc6_med.jpeg
  • 4858a_8dbfd6604e18dc6_sm.jpeg
  • 4858b_8dbfd66066e7d4b_sm.jpeg
  • 4858c_8dbfd6608d513ed_sm.jpeg
  • 4858d_8dbfd660a8b3230_sm.jpeg
  • 4858e_8dbfd660c0ecc95_sm.jpeg
  • 4858f_8dbfd660dba1ed1_sm.jpeg
  • 4858g_8dbfd660f613a61_sm.jpeg
  • 4858h_8dbfd661123200c_sm.jpeg

Brickmärkt Väskan Stockholm.

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:H 42 cm, B 78 cm, D 48 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK