Final bid550 SEK
Bord Johansson design, 1900-tal
Final bid225 SEK
Skrivbord 1900-talets första hälft
Final bid275 SEK
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Klockskåp allmoge, 1800-tal
Final bid750 SEK
Skrivbord 1930-1940 tal
Skrivbord 1930-1940 tal
Final bid250 SEK
Sidobord 1950-1960 tal
Sidobord 1950-1960 tal
Ekskåp 1900-tal
Ekskåp 1900-tal
Final bid800 SEK
Pinnstol 1960-1970 tal
Pinnstol 1960-1970 tal
Final bid275 SEK
Jalusiskåp 1900-talets första hälft
Final bid1,600 SEK
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Final bid50 SEK
Hörnskåp 1970-1980 tal
Hörnskåp 1970-1980 tal
Final bid350 SEK
Stolar nyrenässans, 6 stycken, 1800-tal
Final bid350 SEK
Ståndskåp 1800-1900 tal
Ståndskåp 1800-1900 tal
Final bid5,600 SEK
Skinnfåtölj med fotpall
Skinnfåtölj med fotpall
Final bid125 SEK
Piedestal 1970-1980 tal
Piedestal 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Pardörrar 1900-talets första hälft
Final bid1,500 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Sidobord 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
Stol teak, 1950-1960 tal
Stol teak, 1950-1960 tal
Final bid100 SEK
Korgstol 1900-tal
Korgstol 1900-tal
Final bid225 SEK
Skrivbord 1940-1950 tal
Skrivbord 1940-1950 tal
Final bid75 SEK
Kontorsstol 1930-1940 tal
Kontorsstol 1930-1940 tal
Final bid450 SEK
Soffkrön sekelskiftet
Soffkrön sekelskiftet
Final bid350 SEK
Soffkrön 2 stycken, 1900-talets första hälft
Final bid75 SEK
Stol 1800-1900 tal
Stol 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Puderstol sekelskiftet
Puderstol sekelskiftet
Final bid225 SEK
Skafferiskåp 1900-talets första hälft
Final bid3,400 SEK
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Stol teakfaner, 1950-1960 tal
Final bid500 SEK
Skrin allmoge, 1800-tal
Skrin allmoge, 1800-tal
Final bid225 SEK
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Stokke "Tripp trapp" barnstol
Final bid200 SEK
Stolar Edsbyverken, 1 par
Stolar Edsbyverken, 1 par
Final bid500 SEK
Stolar 1 par, sekelskiftet
Stolar 1 par, sekelskiftet
Pall betsad furu, 1900-tal
Pall betsad furu, 1900-tal
Final bid175 SEK
Lådhurts 1900-tal
Lådhurts 1900-tal
Final bid950 SEK
Byrå 3 lådor, 1930-1940 tal
Byrå 3 lådor, 1930-1940 tal
Final bid75 SEK
Stokke kontorsstol
367
Stokke kontorsstol
Final bid700 SEK
Bord med Perstorpsskiva
Bord med Perstorpsskiva
Final bid50 SEK
Matgrupp Gustaviansk stil, 1970-1980 tal
Final bid650 SEK
Sängbord 1920-1930 tal
Sängbord 1920-1930 tal
Final bid650 SEK
Slagbord 1900-tal
Slagbord 1900-tal
Final bid600 SEK
Rökbord rokoko-stil
Rökbord rokoko-stil
Final bid225 SEK
Skänk sekelskiftet
Skänk sekelskiftet
Final bid350 SEK
Hylla metall
Hylla metall
Final bid125 SEK
Pall 1950-tal
Pall 1950-tal
Final bid275 SEK
Pingisbord Monark
Pingisbord Monark
Final bid750 SEK
Bord "Frisco" teak, design Folke Olsson Bra Bohag
Final bid450 SEK
Piedestal rotting
404
Piedestal rotting
Final bid450 SEK
Pall 1900-tal
Pall 1900-tal
Final bid300 SEK
Sängbord 1900-talets första hälft
Final bid250 SEK