373 Skänk sekelskiftet

1689a_8dbb51ff66f4419_med.jpeg
  • 1689a_8dbb51ff66f4419_sm.jpeg
  • 1689b_8dbb51ff6f49e0c_sm.jpeg
  • 1689c_8dbb51ff7701868_sm.jpeg
  • 1689d_8dbb51ff7df0a5b_sm.jpeg
  • 1689e_8dbb51ff853b671_sm.jpeg
  • 1689f_8dbb51ff8c14477_sm.jpeg
  • 1689g_8dbb51ff933c281_sm.jpeg

2 lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan, avkapad hylla. Hål i bakvägg. Lås saknas. Bruksslitage & repor. H 112 cm, B 105 cm, D 51 cm.

    Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK