Skänkskåp Alfta Hälsingland, 1800-tal
Final bid8,000 SEK
Sängbord 1 par, 1980-1990 tal
Sängbord 1 par, 1980-1990 tal
Final bid75 SEK
Hörnskänk 1700-1800 tal
Hörnskänk 1700-1800 tal
Final bid3,600 SEK
Stolar "Stefan" IKEA, 6 stycken
Final bid50 SEK
Trädgårdsstolar 1 par, 1940-1950 tal
Final bid75 SEK
Fåtölj teak, 1950-1960 tal
Fåtölj teak, 1950-1960 tal
Final bid225 SEK
Fåtölj 1930-1940 tal
Fåtölj 1930-1940 tal
Final bid400 SEK
Säng s.k växa-säng, 1930-1940 tal
Final bid350 SEK
Sidobord 1920-1930 tal
Sidobord 1920-1930 tal
Final bid150 SEK
Pall 1900-tal
Pall 1900-tal
Final bid75 SEK
Byrå björk, 1930-1940 tal
Byrå björk, 1930-1940 tal
Final bid125 SEK
Pall furu, 1900-tal
Pall furu, 1900-tal
Final bid125 SEK
Stol barn, 1900-tal
Stol barn, 1900-tal
Final bid150 SEK
Sidobord 1920-1930 tal
Sidobord 1920-1930 tal
Final bid75 SEK
Pall furu, 1900-tal
Pall furu, 1900-tal
Final bid75 SEK
Byrå 5 lådor, sekelskiftet
Byrå 5 lådor, sekelskiftet
Final bid100 SEK
Köksstege 1950-1960 tal
Köksstege 1950-1960 tal
Final bid225 SEK
Byrå 4 lådor, 1920-1930 tal
Byrå 4 lådor, 1920-1930 tal
Final bid200 SEK
Stol Leksands-modell, 1800-tal
Final bid50 SEK
Spegel 1950-tal
Spegel 1950-tal
Final bid75 SEK
Bordsskiva 1800-1900 tal
Bordsskiva 1800-1900 tal
Final bid225 SEK
Spegeltrymå 1940-1950 tal
Spegeltrymå 1940-1950 tal
Final bid75 SEK
Tidningskorg rotting, 1940-1950 tal
Final bid125 SEK
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Final bid150 SEK
Final bid350 SEK
Stolar Gustaviansk stil 1 par, 1900-tal
Final bid50 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Final bid175 SEK
Stolar barn 1 par, 1900-tal
Stolar barn 1 par, 1900-tal
Skafferiskåp 1800-tal
Skafferiskåp 1800-tal
Final bid600 SEK
Satsbord teak, 1950-1960 tal
Satsbord teak, 1950-1960 tal
Final bid550 SEK
Marmorpiedestal 1970-1980 tal
Marmorpiedestal 1970-1980 tal
Final bid300 SEK
Vitrinskåp Hjalmar Wikström, möbelsnickare Stockholm, 1920-1930 tal
Final bid8,000 SEK
Sängbord 1 par, 1930-1940 tal
Sängbord 1 par, 1930-1940 tal
Final bid175 SEK
Bord 1920-1930 tal
Bord 1920-1930 tal
Final bid700 SEK
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Final bid175 SEK
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Final bid650 SEK
Klaffbord 1940-1950 tal
Klaffbord 1940-1950 tal
Final bid50 SEK
Soffbord 1950-tal
Soffbord 1950-tal
Final bid250 SEK
Skåp-lavoar
Skåp-lavoar
Final bid400 SEK
Pulpet 1800-1900 tal
121
Pulpet 1800-1900 tal
Final bid75 SEK
Soffkrön
Soffkrön
Final bid350 SEK
Knoppbräda 1800-1900 tal
Knoppbräda 1800-1900 tal
Final bid300 SEK
Klädeshängare vägg
Klädeshängare vägg
Final bid125 SEK
Serveringsvagn 1970-1980 tal
Serveringsvagn 1970-1980 tal
Final bid75 SEK
Final bid650 SEK
Satsbord, 3 delar, modern
Satsbord, 3 delar, modern
Final bid50 SEK
Halvmånebord 1900-talets första hälft
Final bid200 SEK
Final bid50 SEK