- Furniture & MirrorsClear filters
Bokskåp 1900-talets första hälft
Final bid2,800 SEK
Spegel senempire, 1800-tal
Final bid800 SEK
Sideboard teak, Hugo Troeds, vintage, 1960-tal
Final bid2,800 SEK
Skåp naturmaterial, 1900-tal
Final bid275 SEK
Spegelskänk 1920-1930 tal
Bordsspegel 1900-talets första hälft
Skåp ek, 1930-1940 tal
Final bid100 SEK
Skåp Jugend-stil, 1900-tal
Final bid100 SEK
Blombänk rotting, 1940-1950 tal
Piedestal Empire-stil, 1900-tal
Final bid350 SEK
Spegel 1800-1900 tal
Final bid500 SEK
Karmstol Windsormodell, betsad furu, 1800-1900 tal
Final bid600 SEK
Möbelgrupp 3 delar, 1900-tal
Final bid300 SEK
Soffgrupp Helskinn, Natuzzi Italien, 1980-tal
Final bid2,200 SEK
Orgelpall 1900-tal
Final bid100 SEK
Tidningskorg rotting, 1900-tal
Final bid175 SEK
Barnstol rokoko-stil, 1800-1900 tal
Final bid100 SEK
Handdukshylla 1900-tal
Byrå 3 lådor, rotting, 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Skänk rotting, 1900-tal
Final bid100 SEK
Hylla rotting, 1900-tal
Final bid175 SEK
Serveringsvagn rotting, 1900-tal
Final bid150 SEK
Bord med stolar, 2 stycken, rotting
Final bid250 SEK
Spegelskänk 1900-talets första hälft
Final bid125 SEK
Skåp ek, 1900-talets första hälft
Final bid350 SEK
Spegel sekelskiftet
Final bid100 SEK
Stolar 1 par, rokoko-stil, 1800-1900 tal
Lavoar sekelskiftet
Final bid250 SEK
Piedestal trä, 1800-1900 tal
Skrivbord 1900-tal
Final bid200 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Symaskin Husqvarna
Final bid550 SEK
Syskrin 1930-1940 tal
Final bid250 SEK
Lådhurts plåt, 10 lådor
Final bid1,900 SEK
Sidobord/sängbord 1900-tal
Final bid500 SEK
Stolar 3 stycken, 1920-1930 tal
Final bid225 SEK
Nesto karmstol
Final bid275 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Final bid100 SEK
Sidobord 1900-tal
Final bid200 SEK
Soffbord/sidobord 1900-tal
Final bid450 SEK
Final bid600 SEK
Skåp/läkarskåp IKEA
Final bid1,100 SEK
Hängskåp allmoge, 1800-tal
Final bid1,200 SEK
Soffbord/sidobord 1900-tal
Final bid100 SEK
Byrå rokoko-stil, 1900-tal
Final bid500 SEK
Bokhylla Funkis, 1950-tal
Final bid125 SEK
Skrivbordsstol England, 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Pall furu, signerad T.V