38 Soffgrupp Helskinn, Natuzzi Italien, 1980-tal

12267a_8dce86675c0e52a_med.jpeg
  • 12267a_8dce86675c0e52a_sm.jpeg
  • 12267b_8dce866775e0626_sm.jpeg
  • 12267c_8dce866793ebfc1_sm.jpeg
  • 12267d_8dce8667aa1f782_sm.jpeg
  • 12267e_8dce8667c049801_sm.jpeg
  • 12267f_8dce8667d721a94_sm.jpeg
  • 12267g_8dce8667ec9bd06_sm.jpeg
  • 12267h_8dce8668025b1dc_sm.jpeg

Plakettmärkta. Fasta rygg och sits plymåer.

1st 2-sits soffa. Sitthöjd ca 44 cm, L 170 cm, rygghöjd 90 cm, D 95 cm.

1st 3-sits soffa. Sitthöjd ca 44 cm, L 235 cm, rygghöjd 90 cm.

  • Condition:Normalt bruksslitage.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK