2 Bokskåp 1900-talets första hälft

12340a_8dce9c6b6e6be9a_med.jpeg
  • 12340a_8dce9c6b6e6be9a_sm.jpeg
  • 12340b_8dce9c6b87c560e_sm.jpeg
  • 12340c_8dce9c6bade353f_sm.jpeg
  • 12340d_8dce9c6bd4f26b1_sm.jpeg
  • 12340e_8dce9c6bf553432_sm.jpeg
  • 12340f_8dce9c6c15de28a_sm.jpeg
  • 12340g_8dce9c6c38865c9_sm.jpeg
  • 12340h_8dce9c6c51c464c_sm.jpeg
  • 12340i_8dce9c6c6aea4a7_sm.jpeg
  • 12340j_8dce9c6c85ee3b3_sm.jpeg
  • 12340k_8dce9c6ca1f8a8e_sm.jpeg
  • 12340l_8dce9c6cb85ef84_sm.jpeg
  • 12340m_8dce9c6cd04e9ec_sm.jpeg

Delbart.

Överdel glasade dörrar, bakomliggande hyllplan. Mittdel 2 lådor. Nedtill dörrar, bakomliggande hyllplan. Beslag original. 2st nycklar finns.

  • Condition:Bruksslitage.
  • Dimensions:H 230 cm, B 110 cm, D 53 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK