Bord modernt
Bord modernt
Tamburmajor
Tamburmajor
Final bid225 SEK
Möbelgrupp, 3 delar
Möbelgrupp, 3 delar
Final bid175 SEK
Taburett Barock-stil, 1800-tal
Final bid75 SEK
Balkonggrupp modern
Balkonggrupp modern
Final bid500 SEK
Skänk modern
Skänk modern
Final bid1,100 SEK
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Final bid125 SEK
Vitrinskåp modern
Vitrinskåp modern
Final bid125 SEK
Skänk modern
Skänk modern
Final bid50 SEK
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Final bid50 SEK
Skåp ek, Renässans-stil, 1900-tal
Final bid300 SEK
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Soffbord teak, 1950-1960 tal
Final bid700 SEK
Sidobord ek "Äpplet" 1930-1940 tal
Final bid1,600 SEK
Gungstol 1960-1970 tal
Gungstol 1960-1970 tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Final bid125 SEK
Trädgårdsstolar 2 stycken, 1940-1950 tal
Final bid300 SEK
Hyvelbänk 1900-tal
Hyvelbänk 1900-tal
Final bid400 SEK
Skänk 1800-tal
Skänk 1800-tal
Final bid350 SEK
Kista allmoge, 1800-tal
Kista allmoge, 1800-tal
Final bid125 SEK
Sängbord 1900-tal
Sängbord 1900-tal
Final bid50 SEK
Byrå teak, 1950-1960 tal
Byrå teak, 1950-1960 tal
Final bid300 SEK
Fåtöljer 1 par, 1970-1980 tal
Fåtöljer 1 par, 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Rullator aluminum
Rullator aluminum
Final bid400 SEK
Skafferiskåp 1930-1940 tal
Skafferiskåp 1930-1940 tal
Final bid2,200 SEK
Spegel G & T, 1940-1950 tal
Spegel G & T, 1940-1950 tal
Final bid450 SEK
Förvaringskorgar, 4 stycken, i metallstomme
Final bid250 SEK
Bord 1970-1980 tal
Bord 1970-1980 tal
Final bid50 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Bokhylla Funkis, 1940-tal
Final bid450 SEK
Marian Grabinski IKEA, Hallmöbel/bänk
Final bid225 SEK
Slagbord modernt
Slagbord modernt
Final bid75 SEK
Stol s.k 12-stegsstol, allmoge 1800-tal
Final bid75 SEK
Bord 1940-1950 tal
Bord 1940-1950 tal
Final bid50 SEK
Stolar 1 par "Luterma" Made in Estonia, 1930-1940 tal
Final bid225 SEK
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Pallar 1 par, 1950-1960 tal
Final bid275 SEK
Final bid1,300 SEK
Sidobord 1960-1970 tal
Sidobord 1960-1970 tal
Final bid75 SEK
Pallar 1 par, 1940-1950 tal
Pallar 1 par, 1940-1950 tal
Final bid100 SEK
Klaffbord 1900-tal
Klaffbord 1900-tal
Final bid50 SEK
Bokskåp/arkivskåp 1900-tal
92
Bokskåp/arkivskåp 1900-tal
Final bid2,800 SEK
Sängbord 1 par, 1960-tal
Sängbord 1 par, 1960-tal
Final bid600 SEK
Bord rokoko-stil, 1900-tal
93
Bord rokoko-stil, 1900-tal
Final bid50 SEK
Möbelgrupp rokoko-stil, 1900-tal
94
Final bid1,200 SEK
Hängskåp 1900-tal
Hängskåp 1900-tal
Final bid125 SEK
Klädhängare furu
Klädhängare furu
Final bid100 SEK
Sven Rydén akvarell "Staden" signerad
Final bid550 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Stol allmoge, 1800-tal
Final bid225 SEK
Einar Vianden olja på duk "Sågverk" signerad -71
Final bid50 SEK
Fritiof Strandberg olja på duk, signerad 1954
Final bid400 SEK