51 Bord modernt

9546a_8dc8555722a37a8_med.jpeg
  • 9546a_8dc8555722a37a8_sm.jpeg
  • 9546b_8dc855573ad6d5b_sm.jpeg
  • 9546c_8dc8555752dfc5b_sm.jpeg
  • 9546d_8dc855576ae88a1_sm.jpeg
  • 9546e_8dc8555783e66fc_sm.jpeg
  • 9546f_8dc85557a034a2a_sm.jpeg

  • Condition:Bruksslitage. Repor.
  • Dimensions:H 74 cm, L 150 cm, B 90 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK