1 Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad

7377a_8dc443ee1753021_med.jpeg
  • 7377a_8dc443ee1753021_sm.jpeg
  • 7377b_8dc443ee350e05a_sm.jpeg
  • 7377c_8dc443ee51ad045_sm.jpeg
  • 7377d_8dc443ee71b3da6_sm.jpeg
  • 7377e_8dc443ee911f444_sm.jpeg

No: 57/300. Ur serien "Serenad".

  • Storlek:Ramad 80x60 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK
*Följerätt tillkommer