151 Carl Brandt olja på duk, 1800-tal

9646a_8dc86c69c8df82a_med.jpeg
  • 9646a_8dc86c69c8df82a_sm.jpeg
  • 9646b_8dc86c69f1c745a_sm.jpeg
  • 9646c_8dc86c6a1c607be_sm.jpeg
  • 9646d_8dc86c6a3c9de10_sm.jpeg
  • 9646e_8dc86c6a69a32e9_sm.jpeg

Signerad -91.

  • Skick:Lagning i duk.
  • Storlek:Ramad 110x85 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK