Mårten Andersson färglitografi "De älskade i Moneglia" signerad
Slutpris7 000 SEK
Karl Tirén olja på pannå, signerad 1921
Slutpris1 000 SEK
Sven Rydén akvarell "Staden" signerad
Slutpris550 SEK
Einar Vianden olja på duk "Sågverk" signerad -71
Slutpris50 SEK
Fritiof Strandberg olja på duk, signerad 1954
Slutpris400 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Prästkragarna" signerad
Slutpris2 800 SEK
Ove Lennart Svedin olja på duk, signerad
Slutpris200 SEK
Per Englund olja på duk, signerad
Slutpris75 SEK
Harry Sahlin olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Akvarell okänd konstnär, signerad Blomqvist -49
105
Slutpris50 SEK
110
Slutpris2 600 SEK
Olja på pannå, okänd konstnär
Olja på pannå, okänd konstnär
Slutpris500 SEK
Sten Billberg teckning "Jädraås-Tallås järnväg Lok nr 2 'Korsån'"
Slutpris300 SEK
Olja på duk signerad Marn
112
Olja på duk signerad Marn
SlutprisInga bud
Mårten Andersson färglitografi "I månskenet" signerad
Slutpris4 400 SEK
Carl Brandt olja på duk, 1800-tal
Slutpris1 500 SEK
Kari Lappi olja på board, signerad -92
Slutpris100 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Torget är samlingsplatsen i Moneglia" signerad
Slutpris8 400 SEK
Parti fotoramar
Parti fotoramar
Slutpris175 SEK
Parti fotoramar
Parti fotoramar
Slutpris75 SEK
Tavla textil "Påfågel"
Tavla textil "Påfågel"
Slutpris75 SEK
Tavla textil "Påfågel"
Tavla textil "Påfågel"
Slutpris125 SEK
Canvastavla "Marilyn Monroe"
Canvastavla "Marilyn Monroe"
Slutpris175 SEK
Olja på duk signerad K-E Mineur -75
Slutpris50 SEK
Canvastavla "Ansikte"
Canvastavla "Ansikte"
Slutpris125 SEK
Litografi provtryck, okänd konstnär, signerad
SlutprisInga bud
Träsnitt okänd konstnär, signerad
Slutpris50 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerad
Slutpris350 SEK
Bernth Lauritzen olja på duk, signerad
Slutpris75 SEK
Gustaf Sjöö olja på pannå, signerad
Slutpris50 SEK
Nao figurin, porslin
Nao figurin, porslin
Slutpris50 SEK
Figuriner porslin, 2 stycken
Figuriner porslin, 2 stycken
SlutprisInga bud
Olja på duk okänd konstnär, signerad
Slutpris125 SEK
Tavla "Kungar"
Tavla "Kungar"
Slutpris225 SEK
Anders Olsson tryck
Anders Olsson tryck
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Färd mot månen" signerad
Slutpris6 600 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Frieriet" signerad
Slutpris1 100 SEK
Lasse Åberg affisch "Enigma III 1983"
Slutpris100 SEK
Slutpris450 SEK
Olja på duk, signerad O. Lindberg
Slutpris300 SEK
Figuriner Egyptiskt motiv, 2 stycken
Slutpris150 SEK
Motorcykel plåt
Motorcykel plåt
Slutpris275 SEK
Skulptur "golfspelare" Bronserad gjutmassa, okänd konstnär
Slutpris550 SEK
Margareta Eriksson väggbonad "Fågelträdet" AB Borås Jacquard
Slutpris75 SEK
Linnedukar för målning, 3 stycken
Slutpris350 SEK
Olja på pannå, signerad B. Alfheim Ockelbo -74
Slutpris75 SEK
Signe Stöffling olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Elsi Bourelius figurin, glaserad keramik
546
Slutpris75 SEK