56 Chiffonjé 1800-tal

9551a_8dc8556661d1446_med.jpeg
  • 9551a_8dc8556661d1446_sm.jpeg
  • 9551b_8dc85566800eea5_sm.jpeg
  • 9551c_8dc85566a680daa_sm.jpeg
  • 9551d_8dc85566d1e0a34_sm.jpeg
  • 9551e_8dc85566f61839b_sm.jpeg
  • 9551f_8dc855670f832c2_sm.jpeg
  • 9551g_8dc855672b2d246_sm.jpeg

Skrivdel med bakomvarande dörr & lådor. Överdel 1 låda. Nedtill 3 lådor. Beslag original. Senare bemålning. Nyckel saknas.

  • Skick:Klaff svårstängd. Bruksslitage.
  • Storlek:H 132 cm, B 100 cm, D 50 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK