386 Olja på pannå "Flickan och ljuset" kopia efter Ivar Arosenius, signerad -66
- Storlek:Ramad 71x55 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |