- Konst & SkulpturerRensa filter
Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad
Slutpris6 600 SEK
Otto Lindberg olja på duk "Stilleben" signerad 1937
Slutpris2 600 SEK
Tavla-fjärilstavla Brasil, 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Originalteckning av Ragge "Skärgårdsgubbe med skägg" signerad 1966
Slutpris50 SEK
Tavla, krita av Ragge, signerad -63
Slutpris75 SEK
Mårten Andersson olja på pannå "Dykaren" signerad baksida Mårten A 1958
Slutpris2 800 SEK
Kopparstick "Samuel Lenzius"
Slutpris50 SEK
Sven Jonzon olja på pannå "Vid Stranden, Byerum Öland" signerad 1946
Slutpris250 SEK
Lennart Jirlow färglitografi, signerad
Slutpris3 400 SEK
Olja på duk "Vintermotiv" okänd konstnär, signerad
Slutpris650 SEK
Olja på duk okänd konstnär
Slutpris275 SEK
Tavla-tryck 1900-talets första hälft
Slutpris175 SEK
Tavlor-tryck, 3 stycken
Slutpris150 SEK
Figuriner porslin "Katter" 2 stycken
Slutpris50 SEK
Väggrelief Porsgrund Norway, signerad K. Galaaen 1971
Slutpris175 SEK
Akvarell signerad C.S, okänd konstnär
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck "Kattungar" 1920-1930 tal
Slutpris350 SEK
Jerker Andersson färglitografi, signerat provtryck
Slutpris700 SEK
Bruno Liljefors tryck, 6 stycken
Slutpris225 SEK
Olja på pannå "Dyningar" efter B. Lindholm
Slutpris175 SEK
Uppsala Ekeby Vicke Lindstrand "Björn"
Slutpris100 SEK
Deco Helsingborg "Hundar" 1 par
SlutprisInga bud
Figurin "Pojke med bok" alabaster, Italien 1900-tal
Slutpris500 SEK
Deco Helsingborg "Duvor" keramik, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Lisa Larson Gustavsberg, väggrelief signerad Lisa L
Slutpris1 400 SEK
Tavlor "Le Bon Ton" 2 stycken
Slutpris100 SEK
Stig A Kärrstrand Pukeberg glaskonst "Häst"
SlutprisInga bud
Stig Sandkvist ölgås, snidad teak, signerad
Slutpris75 SEK
Figurin gips "Hund"
Slutpris150 SEK
Stina Sunesson tryck "Vår i byn" Tällberg 1975
Slutpris275 SEK
Stefan W Igelström färglitografi "Solflickan" signerad
Slutpris900 SEK
Peter Dahl färglitografi, signerad
Slutpris2 600 SEK
Färglitografi "Söderhamnsån, med Flink II" signerad -79
Slutpris125 SEK
Olja på pannå "Flickan och ljuset" kopia efter Ivar Arosenius, signerad -66
Slutpris50 SEK
Oljetryck av original, signerad B. Berg
Slutpris125 SEK
Olja på duk "Havsmotiv" otydlig signatur
Slutpris100 SEK
Olja på pannå "Stilleben" okänd konstnär, signerad 1996
Slutpris50 SEK
Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad
Slutpris3 800 SEK
Malte Nyberg Tolf olja på duk, signerad XII
Slutpris4 000 SEK
Slutpris6 400 SEK
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987
Slutpris550 SEK
Lisa Larson Gustavsberg "Johanna" signerad Lisa L
Slutpris1 000 SEK
Kévork Zabounian tryck, signerad -82
Slutpris50 SEK
Slutpris350 SEK
410
Mårten Andersson färglitografi "Sommardans" signerad
Slutpris4 800 SEK
Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989
Slutpris1 600 SEK
421
Lasse Åberg affisch "Birdies"
Slutpris100 SEK
423
Lasse Åberg affischer, 2 stycken
Slutpris75 SEK