36 Radiogrammofon Dux

6352a_8dc2c970473b582_med.jpeg
  • 6352a_8dc2c970473b582_sm.jpeg
  • 6352b_8dc2c9706d79e20_sm.jpeg
  • 6352c_8dc2c97098f3b22_sm.jpeg
  • 6352d_8dc2c970bdccda0_sm.jpeg
  • 6352e_8dc2c970de5bb9c_sm.jpeg
  • 6352f_8dc2c97100a0fa8_sm.jpeg
  • 6352g_8dc2c9711a967ff_sm.jpeg
  • 6352h_8dc2c97131a4c90_sm.jpeg
  • 6352i_8dc2c97149a52ec_sm.jpeg
  • 6352j_8dc2c97169e3d82_sm.jpeg
  • 6352k_8dc2c9718040002_sm.jpeg
  • 6352l_8dc2c9719e5b02b_sm.jpeg
  • 6352m_8dc2c971c1411ce_sm.jpeg

  • Skick:Ej funktionstestad. Funktion garanteras ej. Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:H 84 c, B 75 cm, D 38 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK