242 Dalahäst 1900-tal

1334a_8dbb51e0c3167aa_med.jpeg
  • 1334a_8dbb51e0c3167aa_sm.jpeg
  • 1334b_8dbb51e0cbb046f_sm.jpeg
  • 1334c_8dbb51e0d3e4fc3_sm.jpeg
  • 1334d_8dbb51e0d9f218f_sm.jpeg
  • 1334e_8dbb51e0e0aa07a_sm.jpeg
  • 1334f_8dbb51e0e729fe7_sm.jpeg
  • 1334g_8dbb51e0ef8fc7d_sm.jpeg

Bruksslitage. Mankhöjd 15 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK