- Leksaker & Kuriosa Rensa filter
Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft
Slutpris3 000 SEK
Brio leksak, kran
Slutpris50 SEK
Samlarbilar Welly Chevrolet Impala, 2 stycken
Slutpris275 SEK
Slutpris275 SEK
Smurfar 15 stycken, Peyo W. Germany, 1960-1970 tal
Slutpris400 SEK
Samlarbil-brandbil plåt, 1950-1960 tal
Slutpris200 SEK
123
Buzz Lightyear figurin
Slutpris100 SEK
127
Lekhäst 1900-tal
Slutpris750 SEK
Brio "Musse Pigg" trä, 1950-tal
Slutpris550 SEK
Corgi BMW Z3, James Bond 007
Slutpris50 SEK
Atlas collections samlarbil, Jeep Willys MB
Slutpris150 SEK
Schackspel
Slutpris350 SEK
Bratz dockor, 2 stycken + DVD
Slutpris75 SEK
Gunghäst 1940-1950 tal
Slutpris225 SEK
645
Ångmaskin Wilesco
Slutpris650 SEK