- Klockor & UrRensa filter
Väggur s.k Amerikaur, 1800-tal
Slutpris275 SEK
Väggur Junghans, sekelskiftet
Slutpris350 SEK
124
Bordsur Empire, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
131
Väggur 1800-talets andra hälft
Slutpris275 SEK
130
Herrgårdsur ek, 1800-1900 tal
Slutpris3 200 SEK
138
Bordsur porslin, 1900-tal
Slutpris275 SEK
Fickur-samlarur "The Heritage Collection"
Slutpris75 SEK
Väggur Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Bordsur "Trempla" alabaster, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Bordsur s.k årsur
Slutpris100 SEK
Väggur Vedette, Gustaviansk stil, modern
Slutpris150 SEK
Armbandsur Glycine swiss
Slutpris550 SEK
431
Parti klockvisare
SlutprisInga bud
702
Väggur, form av fickur, Landex
Slutpris50 SEK