- Guld & Silver & TennRensa filter
Stop silver, Barock-stil, GAB
Slutpris5 200 SEK
109
Tennvas Svenskt tenn, 1930-tal
Slutpris450 SEK
Silverskedar, 7 stycken
Slutpris450 SEK
Tennljusstake
Slutpris75 SEK
Ljusstakar silver 1 par, 1956
Slutpris500 SEK
Silverskedar, 11 stycken
Slutpris350 SEK
Armband silver
Slutpris125 SEK
Parti diverse tenn
Slutpris50 SEK
Parti diverse tenn
Slutpris100 SEK
Kandelabrar tenn, 1 par, signerad Ollers 1936
Slutpris350 SEK
Silverskedar, 11 stycken
Slutpris450 SEK