45 Sven Jonzon olja på pannå "Vid Stranden, Byerum Öland" signerad 1946
Ej ramad.
- Storlek:73x60 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |