- SamlarföremålRensa filter
Mynt 1/2 daler koppar, silvermynt Fredrik I 1739
Slutpris4 800 SEK
Parti sedlar
Slutpris200 SEK
Parti vykort, cirka 100 stycken
Slutpris200 SEK
Figuriner Elastoline & Leyla
Slutpris75 SEK
93
Schuco Ferguson TE 20, modelltraktor
Slutpris350 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris225 SEK
Reklamskylt plåt "DAF Service"
Slutpris700 SEK
Varpsticka allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Mynt 1-kronor & 2-kronor, 7 stycken
Slutpris350 SEK
Slutpris200 SEK
Minnesmynt Gustaf V 50-krona 1976 + 2-krona Gustaf Vasa 400 års minne 1921
Slutpris175 SEK
Skultuna skyddsängel, mässing
Slutpris200 SEK
Dinky Toys samlarbil Volvo 122S
Slutpris175 SEK
Samlarbilar Chevrolet Special Deluxe + Ford Pickup, 1:25
Slutpris175 SEK
Märke Vinterspelen Hudiksvall, 1929
Slutpris50 SEK
Rakdosa mässing/koppar, 1700-tal
Slutpris400 SEK
Dosa nysilver, 1700-1800 tal
Slutpris225 SEK
Skylt metall "Carlsberg Export"
Slutpris500 SEK
Modellbåt "Eka" efter ritning från 1920-talet
Slutpris750 SEK
409
Filmkamera vintage, Keystone Olympic K-35
Slutpris200 SEK
Kniv Kankaanpää Kauhava Finland
Slutpris450 SEK
417
Skäktkniv signerad KS -83
Slutpris50 SEK
473
Dalahäst 1900-tal
Slutpris175 SEK
Dalahäst 1900-tal
Slutpris200 SEK
491
Modellflygplansmotor O.S Max
Slutpris700 SEK
492
Modellflygplansmotor Thunder Tiger Pro ABC
Slutpris700 SEK
501
Burkar 3 stycken, 1900-tal
Slutpris250 SEK
514
Parti tidningar Såningsmannen, 1900-tal
Slutpris50 SEK
572
Erik Gustav Kring Norrala, bemålad sked, signerad
Slutpris75 SEK
577
Lekhäst 1800-1900 tal
Slutpris225 SEK
Träfigurin Bali
Slutpris50 SEK
606
Softairgun Glock 17
Slutpris500 SEK
625
Samlarbil Volkswagen buss, 1:32
Slutpris225 SEK
626
Samlarbil Mustang, 1:18
Slutpris250 SEK
630
Parti serietidningar
SlutprisInga bud