- Konst & SkulpturerRensa filter
426
Margareta Gisselson akvarell, signerad -96
Slutpris350 SEK
J. Laurin olja på duk "Angling" signerad -58
Slutpris400 SEK
Jan Van Deer Poll olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
W. Müller tryck "Grindslanten"
Slutpris100 SEK
436
Anders Zorn litografi, Bengtsons lito AB
Slutpris900 SEK
437
Slutpris800 SEK
431
Stina Sunesson tryck, 1969
Slutpris500 SEK
Henner tryck "Fabiola"
Slutpris600 SEK
533
Ulf Esbjörnsson teckning "Skärså fiskeläge" signerad -77
Slutpris600 SEK
534
Anders Olsson tryck
Slutpris50 SEK
Jonne Bergström olja på duk "Landskap Nätra" signerad
Slutpris50 SEK
552
Erik Engqvist Jie keramikfåglar, 3 stycken + Boda Erik Höglund figurin & Pukeberg Viking
Slutpris75 SEK
Träfigurin Bali
Slutpris50 SEK
584
Helena Nordqvist keramik, hästar 2 stycken
Slutpris175 SEK
592
Edward Lindahl keramik "Knip" uggla, signerad studiohanden
Slutpris300 SEK
628
Träfiguriner "Katter" 3 stycken
Slutpris50 SEK
631
Nittsjö keramik figuriner "Troll" 2 stycken
Slutpris100 SEK
635
Träfigurin "Katt"
Slutpris350 SEK
668
Porslinsfigurin vintage
Slutpris175 SEK