- Artworks & SculpturesRensa filter
Mårten Andersson olja på plywood, signerad 1964
Slutpris28 000 SEK
Karl Tirén (1869-1955) olja på duk, signerad 1947
Slutpris3 200 SEK
Figuriner porslin "Elefanter"
Slutpris50 SEK
Figuriner porslin "Hästar"
Slutpris50 SEK
Figurin "Hund"
SlutprisInga bud
Gunnel Sahlin Kosta Boda glasfrukter, 6 delar
Slutpris1 300 SEK
112
Parti glaskonst, 5 delar
Slutpris100 SEK
121
Thorvald Söderblom akvarell, signerad 2000
Slutpris50 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1909
Slutpris2 000 SEK
124
Paco Gorospe olja på duk, signerad
Slutpris850 SEK
Olja på duk, signerad N. Grecke
Slutpris600 SEK
Karin Olsson olja på duk "Solig Dag 1979" signerad
Slutpris2 400 SEK
Knut Norman olja på pannå, signerad
SlutprisInga bud
Olja på duk otydlig signatur
Slutpris50 SEK
Jan erik Garland "Rit-Ola" teckning, signerad -50
Slutpris275 SEK
Hans Bjurman foto, signerad
Slutpris100 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk "Stuga Söderåsen" signerad
Slutpris50 SEK
Edvin Bengtsson olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg oljor på duk, 2 stycken, signerade
Slutpris75 SEK
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, signerad
SlutprisInga bud
Slutpris50 SEK
Hamborn olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Slutpris50 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Räv" signerad THO
Slutpris2 800 SEK
Hamborn olja på duk, signerad
Slutpris100 SEK
Candy Design Norway figurin
Slutpris50 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Rävunge" signerad THO
Slutpris225 SEK
Andreas Riis-Carstensen Danmark (1844-1906) olja på duk "Havsmotiv Hamn" signerad
Slutpris2 000 SEK
Hamborn olja på pannå, signerad
Slutpris175 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad 1972
Slutpris225 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad 1969
Slutpris450 SEK
Olja på duk, signerad S.B
Slutpris350 SEK
Valdemar Vennersten olja på pannå, signerad
Slutpris500 SEK
Ebbe Höglund olja på duk, signerad
Slutpris75 SEK
SlutprisInga bud
V. Aaltona olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Olja på duk otydlig signatur
Slutpris50 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1952
Slutpris850 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1949
Slutpris1 000 SEK
Otto Lindberg olja på pannå, signerad 1948
Slutpris600 SEK
Otto Lindberg olja på duk, signerad 1942
Slutpris275 SEK
Eva Jakobsson akvarell "Rosa nejlikor" signerad
Slutpris150 SEK
N. Landelius olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK
Palle Åberg olja på duk "Sameskola" signerad -59
Slutpris1 000 SEK
Per Englund olja på duk, signerad 1986
Slutpris1 300 SEK
Slutpris275 SEK
Thomas Hellström Nittsjö keramik "Varg" no: 6718
Slutpris2 600 SEK