- Guld & Silver & TennRensa filter
Vinkanna silver, 1800-1900 tal
Slutpris6 000 SEK
Silversked med åldersranka, Stockholm 1700-tal
Slutpris400 SEK
Silver, 3 delar
Slutpris125 SEK
Silverskedar Tornstedt 1817, 2 stycken
Slutpris550 SEK
Silverskedar Söderhamn, 1819 & 1824
Slutpris450 SEK
Silverskedar Lock, 3 stycken + silversked Backström
Slutpris850 SEK
Silverskedar Björnstedt Stockholm 1817/1821, 4 stycken
Slutpris1 100 SEK
Silverskedar, 4 stycken
Slutpris900 SEK
Parti diverse silver
Slutpris950 SEK
Silverpokaler, 3 stycken
Slutpris550 SEK
Silver, 2 delar
Slutpris1 300 SEK
Soppslev silver, 1908
Slutpris850 SEK
Silverskedar, 8 stycken
Slutpris400 SEK
Sockerruska Svenskstämplat silver, 1800-tal
Slutpris1 400 SEK
Ljusstake silver, 1800-1900 tal
Slutpris550 SEK
Tennstop Carl Gustaf Wigholm Gävle, 1863
Slutpris175 SEK
Diverse silver
Slutpris700 SEK
Slipsnål guld, 14k
Slutpris500 SEK
Tennfat, 1800-tal
Slutpris275 SEK
487
Silvermuggar Löfman Mema L, 6 stycken
Slutpris1 600 SEK
488
Silverskål MGAB 1958, svenskstämplat silver
Slutpris850 SEK
489
Ljusstakar silver 1 par, Göthlin Göteborg 1963
Slutpris1 100 SEK
Tennplunta Skurdal Pewter+ Supglas tenn Skurdal, 6 stycken
SlutprisInga bud
Scandia Tenn supkoppar, 8 stycken
Slutpris175 SEK
Fiskfat tenn, Savo Tin
Slutpris50 SEK