7 Vitrinskåp rokoko-stil, 1900-tal

6166a_8dc2bd36d3e9b16_med.jpeg
  • 6166a_8dc2bd36d3e9b16_sm.jpeg
  • 6166b_8dc2bd36efb3438_sm.jpeg
  • 6166c_8dc2bd3709f4212_sm.jpeg
  • 6166d_8dc2bd372a0ffba_sm.jpeg
  • 6166e_8dc2bd374cd0da9_sm.jpeg
  • 6166f_8dc2bd376c6797c_sm.jpeg
  • 6166g_8dc2bd37839d598_sm.jpeg
  • 6166h_8dc2bd379a3303f_sm.jpeg
  • 6166i_8dc2bd37b73e5f1_sm.jpeg
  • 6166j_8dc2bd37cdf7e93_sm.jpeg
  • 6166k_8dc2bd37e34118a_sm.jpeg
  • 6166l_8dc2bd37fd33bc7_sm.jpeg
  • 6166m_8dc2bd382279401_sm.jpeg
  • 6166n_8dc2bd383cb8ad5_sm.jpeg
  • 6166o_8dc2bd385bcc1dc_sm.jpeg
  • 6166p_8dc2bd387aec7e2_sm.jpeg
  • 6166q_8dc2bd38a0e76cb_sm.jpeg
  • 6166r_8dc2bd38c28580a_sm.jpeg
  • 6166s_8dc2bd38e11aa6b_sm.jpeg
  • 6166t_8dc2bd390098b49_sm.jpeg
  • 6166u_8dc2bd391d20927_sm.jpeg
  • 6166v_8dc2bd3939e3869_sm.jpeg

Tvådelat. Fanerat. Intarsia. Överdel glasad dörr med bakomliggande hyllplan i glas. Nedtill 2 lådor samt dörrpar med bakomliggande förvaring. Nederst 1 låda. Beslag original. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 220 cm, B 110 cm, D 50 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK