C.H Wittwik olja på pannå "Sjön Ränken, Värmland" signerad -34
Slutpris50 SEK
Ramat foto, Kung Gustav V
Ramat foto, Kung Gustav V
Slutpris125 SEK
Olja på pannå, signerad AA 1899
Slutpris275 SEK
Olja på sammet "Österländskt motiv" osignerad
Slutpris150 SEK
Piedestal Elefant, 1900-tal
Piedestal Elefant, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Keramiktavla design Skantze, 1970-tal
Slutpris50 SEK
Olja på pannå, otydlig signatur
SlutprisInga bud
Tavla-tryck Willy Hanf Dresden "Stilleben"
Slutpris125 SEK
Tavla-tryck Charles Haigh Wood "A time for roses"
Slutpris50 SEK
Bo Svedberg fotografik, handtryckt i silkscreen, signerad -89
Slutpris50 SEK
Karta "Belägenheten af Söderhamn" sammandragen af N.G Werming 1811
Slutpris400 SEK
Bo Svedberg fotografik, handtryckt i silkscreen, signerad -90
Slutpris400 SEK
Anders Zorn tryck "Kajuta"
Anders Zorn tryck "Kajuta"
Slutpris1 300 SEK
Per Englund olja på pannå, signerad 1943
Slutpris300 SEK
Ramat foto "Skärså"
Ramat foto "Skärså"
Slutpris75 SEK
Pär Ljusberg batiktavla, signerad
Slutpris600 SEK
Figuriner, 2 stycken
Figuriner, 2 stycken
SlutprisInga bud
Väggbonad textil
Väggbonad textil
Slutpris125 SEK
Bengt Palmblad olja på pannå, signerad -67
Slutpris400 SEK
Einar Wallqvist teckning "Mansansikte" signerad -64
Slutpris50 SEK
Brita Weglin färglitografi, signerad
Slutpris125 SEK
Elsie Tapper färglitografi, signerad
Slutpris75 SEK
Mats Jonsson blandteknik "Långhorningarnas heliga skrift" signerad
Slutpris75 SEK
Gunnar Nerlund olja på pannå, signerad -57
Slutpris225 SEK
Figuriner, 2 stycken "Hund" & "Hästar"
Slutpris175 SEK
Lomonosov USSR figurin "Hund" porslin
Slutpris400 SEK
Stig Bille akvarell "Blå Elefant" signerad -01
Slutpris225 SEK
Stig Lindberg Gustavsberg "Björn"
Slutpris200 SEK
Figuriner "Tre vise män" porslin
Slutpris75 SEK
Parti figuriner
Parti figuriner
Slutpris200 SEK
418
Slutpris100 SEK
Erik Löfgren olja på duk, signerad -49
431
Slutpris50 SEK
Tavla-tryck efter Chagall
484
Tavla-tryck efter Chagall
Slutpris250 SEK
Tavla-tryck osignerad
Tavla-tryck osignerad
Slutpris75 SEK
Olja på duk, osignerad
488
Olja på duk, osignerad
Slutpris75 SEK
Olja på duk "Porträtt" okänd konstnär, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Olja på duk signerad A. Hijosa
495
Slutpris75 SEK
Olja på duk okänd konstnär, signerad
SlutprisInga bud
Otto Lindberg olja på duk "Landskap" signerad 1928
Slutpris550 SEK
Tavla-oljetryck
567
Tavla-oljetryck
Slutpris150 SEK
Gustav Norling Cop, olja på duk
597
Slutpris50 SEK
Olja på duk, signerad Axel Ör -24 Cop
Slutpris150 SEK
G. Norling olja på duk, signerad
Slutpris100 SEK
Anders Olsson fototryck
Anders Olsson fototryck
Slutpris100 SEK
Gösta Grähs "Katt" keramik
601
Gösta Grähs "Katt" keramik
Slutpris125 SEK
Olle Wiklund träskulptur, signerad O.W -93
Slutpris50 SEK
Gunnar Stenberg olja på duk, signerad
605
SlutprisInga bud
Pastell, otydlig signatur
606
Pastell, otydlig signatur
SlutprisInga bud