312 Piedestal Elefant, 1900-tal

5500a_8dc12b609268624_med.jpeg
  • 5500a_8dc12b609268624_sm.jpeg
  • 5500b_8dc12b60a9fb679_sm.jpeg
  • 5500c_8dc12b60c1476ce_sm.jpeg
  • 5500d_8dc12b60db45237_sm.jpeg
  • 5500e_8dc12b60f3465a5_sm.jpeg
  • 5500f_8dc12b610a15c37_sm.jpeg

Porslin.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 38 cm, B 46 cm, D 18 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK