- Klockor & UrRensa filter
Fickur Omega, silver
Slutpris300 SEK
Armbandsklocka Arsenal Geneve
Slutpris125 SEK
Väggur 1900-tal
Slutpris100 SEK
Bordsur John Smith London, modell Westminster, 1950-tal
Slutpris800 SEK
Jie keramik, väggur
SlutprisInga bud
Väggur keramik "Runa"
Slutpris50 SEK
Årsur Hermtz Quartz
Slutpris75 SEK
409
Parti armbandsklockor
Slutpris50 SEK
Väggur Vedette, mässing
Slutpris125 SEK
410
Väggur Quartz porslin, 2 stycken
Slutpris75 SEK
412
Väggur keramik, Pallas Heges Quartz
Slutpris75 SEK
501
Klockställ 1800-1900 tal
Slutpris275 SEK
559
Lodur 1900-talets första hälft
Slutpris750 SEK
560
Lodur Gustav Becker, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
564
Väggur Viking, 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
595
Golvur 1800-tal
Slutpris3 800 SEK
643
Bordsur brons, 1900-tal
Slutpris125 SEK
778
Väggur s.k Amerikaur, 3 stycken, sekelskiftet
Slutpris175 SEK
779
Väggur Junghans, 1920-1930 tal
Slutpris175 SEK
780
Väggur 1920-1930 tal
Slutpris275 SEK