- Watches & ClocksRensa filter
Armbandsklocka Omega Constellation s.k "Uggla"
Slutpris7 800 SEK
Årsur Quartz
Slutpris50 SEK
Armbandsklocka Universal Geneve Automatic
Slutpris1 400 SEK
Väggur 8-kantigt, USA
Slutpris75 SEK
Väggur "Jauch" 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Väggur 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Väggur Westerstrand, modernt
Slutpris50 SEK
406
Väggur 8-kantig, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Junghans bordsur, 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Armbandsklocka Lagonda 17 Jewels, Automatic
Slutpris75 SEK
580
Armbandsklocka Sandoz 17 Jewels incabloc, Automatic
Slutpris75 SEK
581
Armbandsklocka Kadesjös
Slutpris50 SEK
586
Parti klockor, 6 stycken
Slutpris275 SEK
640
Jie keramik väggur
Slutpris50 SEK
644
Lodur 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
684
Golvur 1700-1800 tal
Slutpris125 SEK
761
Guldklocka Tissot Seastar Seven, 18k
Slutpris20 000 SEK
762
Armbandsur Certina Certidate
Slutpris400 SEK
764
Armbandsklocka Omega Seamaster, 1970-tal
Slutpris2 400 SEK
840
Fickur silver, Helvetia
Slutpris200 SEK
841
Fickur silver, Omega
Slutpris650 SEK
842
Fickur silver
Slutpris75 SEK
843
Fickur, 5 stycken
Slutpris350 SEK
844
Parti klockor
Slutpris175 SEK
847
Fickur-savonett Havila Watch Co. S.A. Geneve
Slutpris400 SEK
849
Klockor, 4 stycken
Slutpris750 SEK
850
Parti klockor
Slutpris100 SEK
978
Väggklocka Rörstrand keramik
Slutpris50 SEK
980
Årsur Hermtz Quartz
Slutpris50 SEK