169 Soffgrupp 3 delar, rokoko-stil, 1900-tal

4332a_8dbf642c0b28189_med.jpeg
  • 4332a_8dbf642c0b28189_sm.jpeg
  • 4332b_8dbf642c241d69c_sm.jpeg
  • 4332c_8dbf642c3e7cc81_sm.jpeg
  • 4332d_8dbf642c6043cd1_sm.jpeg
  • 4332e_8dbf642c806f702_sm.jpeg
  • 4332f_8dbf642c9ac22b7_sm.jpeg
  • 4332g_8dbf642cb5f76e9_sm.jpeg
  • 4332h_8dbf642cd2ec405_sm.jpeg
  • 4332i_8dbf642cef1c3ba_sm.jpeg
  • 4332j_8dbf642d0f46297_sm.jpeg
  • 4332k_8dbf642d353a6a3_sm.jpeg

Stomme betsad trä, med skuren dekor. Löst stoppade sittplymåer, fast stoppad klädsel.

Soffa sitthöjd ca 46 cm, L 200 cm, rygghöjd 90 cm.

Fåtöljer sitthöjd ca 46 cm, B 75 cm, rygghöjd 82 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Fläckar.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK