1 Sängbord 1 par, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt

4856a_8dbfd5ae2d37145_med.jpeg
  • 4856a_8dbfd5ae2d37145_sm.jpeg
  • 4856b_8dbfd5ae4626356_sm.jpeg
  • 4856c_8dbfd5ae5f0c10a_sm.jpeg
  • 4856d_8dbfd5ae78e8d25_sm.jpeg
  • 4856e_8dbfd5ae96588ea_sm.jpeg
  • 4856f_8dbfd5aeae07e47_sm.jpeg
  • 4856g_8dbfd5aec88b01d_sm.jpeg
  • 4856h_8dbfd5aede7f83e_sm.jpeg
  • 4856i_8dbfd5aefb28bf8_sm.jpeg

Gallerkant. 3 lådor. Beslag original. Trä med intarsia.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H 72 cm, B 33 cm, D 25 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK